Künye



 

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Emine BOZKURT

Mail: emine@kpsshaberleri.com
 

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Murat Can BOZKURT

Mail: muratcan@kpsshaberleri.com

Mali Müşavir / Financal Advisor

Hüseyin TEPE

Mail: huseyin@kpsshaberleri.com

Editörler / Editors

Fatih YILMAZ

fatih@kpsshaberleri.com

Ayla BOZKURT

ayla@kpsshaberleri.com

Kerem TEMUR

kerem@kpsshaberleri.com

Ümit ÖLÇER

umit@kpsshaberleri.com

 
Gece Editörleri / Night Shift Editors
 
Oktay YILMAZ

oktay@kpsshaberleri.com

Köşe Yazarları / Columnists

Ayhan GÜVEN

ayhan@kpsshaberleri.com

Berna ZEYBEK

berna@kpsshaberleri.com

Egemen GÜVERCİN

egemen@kpsshaberleri.com

Orhan ABUŞKA

orhan@kpsshaberleri.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
 
Duygu COŞKUN
 
duygu@kpsshaberleri.com
 

Adres
 
Fatih Mah. Yalı Cad. Gökçe Apt. No:2 Kat:3 Gökçeada/ÇANAKKALE
Mail : info@kpsshaberleri.com
 

www.kpsshaberleri.com

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Kpsshaberleri.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Sitede yayınlanan tüm yazarların yazdığı makalelerinin sorumlulukları yazarların kendilerine aittir.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2016 Kpsshaberleri.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Kpsshaberleri.com'a aittir. Kpsshaberleri.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Kpsshaberleri.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Kpsshaberleri.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Kpsshaberleri.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within Kpsshaberleri.com However, sometimes the Kpsshaberleri.com uses third parties to process your information. Kpsshaberleri.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Kpsshaberleri.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Kpsshaberleri.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Kpsshaberleri.com and its services. When you use Kpsshaberleri.com online services, we use cookies and collect IP addresses.

Kpsshaberleri.com

Kpsshaberleri.com tarafsızlık,doğruluk ve hızlılık ilkelerini benimseyerek kurulmuş bir haber / medya kuruluşudur.Güncel, siyaset, kadın, spor, magazin, ekonomi, eğitim haberlerinin yanında dünyadaki tüm gelişmeleri takip ederek okurlarıyla buluşturan haberler içerir.